2 stycznia 2015

Muzyka dodająca mi energiiMuzyka to jeden z najwspanialszych wynalazków człowieka. Dźwięki mogą wywołać w naszych głowach dowolne uczucia od euforii poprzez pełne wzruszenie aż do strachu.Podziwiam ludzi którzy w jednym utworze potrafią zamknąć wszystkie uczucia. Kiedy założenie na uszy słuchawek powoduje euforię i chęć do robienia rzeczy niemożliwych! Uwielbiam muzykę która niesie ze sobą energię napędową. Dlatego co jakiś czas będę się z wami dzieliła moimi energetycznymi odkryciami.

Dziś na tapetę idą dwa utwory:FLOWER KISSERS  - "Take Your Time"
Jest to utwór, który zmobilizował mnie do napisania tego tekstu wręcz kazał mi działać! Wokal i muzyka trochę przypominają mi Florence and the Machine (uwielbiam Florensów).  Zespół jest młody gdyż założony w 2013 roku na swoim koncie na razie ma tylko cztery utwory ale tylko jeden na mnie zadziałał :)

Sam klimat muzyki i teledysku jest bardzo alternatywny dlatego nie wróżę im wielkiej kariery ale za ten kawałek mają u mnie duży plus :) Będę śledzić ich poczynania bo może moje przypuszczenia co do ich sukcesu muzycznego są mylne i za kilka lat tłumy będą się bawić na ich koncertach ... Kto wie?
JONSI - "Where No One Goes"

Zakochałam się w tej piosence już w kinie na bajce "Jak wytresować smoka 2" (uwielbiam bajki a tą polecam szczególnie). Uwielbiam ten utwór bo słuchając go czuję się tak jakbym sama latała na smoku :) Nic dodać nic ująć po prostu sama energia :)

A wy macie jakieś swoje muzyczne ideały? Podzielcie się nimi w komentarzach. Może znacie coś co i mnie uskrzydli?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz