Już nowy ale jeszcze stary rok

Life nie stajl

Obudziłam się dziś po niezbyt hucznym sylwestrze spędzonym z rodzicami w domu. Dopiero teraz zaczyna do mnie docierać, że mamy nowy 2018 rok. Nową szansę na zrealizowanie postanowień noworocznych (zeszłorocznych), kolejną szanse na rzucenie palenia czy zrzucenie zbędnych kilogramów. Tak co roku powtarzam sobie (i pewnie wy też), że ten rok będzie inny, że tym razem wypełnię wszystkie swoje postanowienia noworoczne…. żeby tylko to wszystko było takie proste.

Miniony rok był ciężki pod względem wyzwań, które stawiał przede mną los. Nie ze wszystkich wyszłam zwycięską ręką. Nie każda próba dawała się przejść od razu. Wiem jednak, że każda z przeszkód postawionych mi przed nosem daje mi doświadczenie. Doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości.Nadal mam wrażenie, że mamy 2013/2014/2015/2016/2017 rok, że wszystkie postanowienia i plany są jeszcze przede mną. Przed tymi wszystkimi latami które minęły bez powrotne.

Postanowienia na rok 2018

Po tym jak większość moich postanowień z 2013/2014/2015/2016/2017 roku, pozostała w nim nie w większości niezrealizowana, postanowiłam wdrożyć w życie „Regułę Tylko Jednego Roku”. 

„Reguła Tylko Jednego Roku sprowadza się do prostej idei: przed tobą 365 dni, w trakcie których musisz rozpocząć realizację wszystkich marzeń.”

– Tomek Tomczyk

Dokładny opis tej reguły znajdziecie tu ja właśnie się biorę do wypisywania marzeń na nadchodzące 365 dni nowego roku. Oprę się losowi i nic mnie nie powstrzyma przed realizacją moich tegorocznych postanowień.

Na koniec mojego wywodu chciałabym wam życzyć, aby ten Nowy Rok by dla was czasem w którym spełnicie najskrytsze marzenia, wypełnicie wszystkie postanowienia, a ludzie żyjący w okół was będą was kochać, podziwiać i cenić.

Ściskam was ciepło.
Klara