Uprzejmie proszę abyście zapoznali się z wypisanymi poniżej regułami, panującymi na tym blogu od dnia jego założenia (1.11.2014). Niniejszy regulamin odnosi się również do wszelkich kont społecznościowych prowadzonych  dla Tifle.pl. Poniższe reguły zostały spisane dla ułatwienia Wam i mnie korzystania z bloga. Wasze opinie, komentarze powinny być wartością dodatnią dla tego miejsca, nie wykluczam tu negatywnych opinii pod warunkiem że nie są one hejtem*.

Wszystkie komentarze są moderowane, a nie odnoszące się do zasad będą usuwane.
  • Wpisy posiadające znamiona hejterstwa* z kąśliwymi uwagami i czepialstwem włącznie, zarówno pod moim adresem jak i wobec innych komentujących - będą usuwane.
Nie chcesz nie czytaj, jest mnóstwo innych stron w sieci na których możesz przebywać i swą żółć wylewać.
  • Chamstwo i brak kultury czy wulgaryzmy (nawet te gwiazdkowane :) ) również będą usuwane.
W sieci również trzeba umieć się zachować. To że siedzicie teraz przy komputerze sami w pokoju nie znaczy, że nikt was nie widzi.
  •  Komentarze w stylu:  "fajny blog, zajrzyj do mnie", "u mnie też o tym przeczytasz" czy tylko link do twojej strony www, także zostaną usunięte.
Lubię nawiązywać kontakty z innymi twórcami treści w Internecie ale chamskiej autopromocji nie zdzierżę. Napisz konstruktywny komentarz, uzasadnij zamieszczenie linku do swojej strony. Możesz też napisać do mnie e-mail i poinformować o swoim istnieniu, a ja może w przyszłości nawiąże z tobą współpracą bądź poinformuje świat, że wiem o twoim istnieniu udostępniając link do jakiegoś twojego artykułu.
  • Nie pisz komentarzy z włączonym CAPS LOCK. Takie  wpisy wyrażają krzyk i negatywne emocje,  których starajmy się unikać w przestrzeni tego bloga.
Po prostu nie lubię jak się na mnie krzyczy.



* Hejtowanie, hejt - negatywna wypowiedź, obrażająca w sposób bez podstawmy osobę do której jest skierowana.