Wspominki i plany

Life nie stajl

Danego sobie słowa postanawiam dotrzymać dlatego czas się rozprawić z demonami przeszłości.

Nie wiem czy wiecie ale wielu ludzi wstrzymuje przed realizacją ich marzeń nieaktualna lista planów i celów, które jak postanowienia noworoczne cały czas są takie same (Przeczytałam o tym w jakimś poradniku albo na jednym z blogów life stylowych – jeżeli ktoś z was trafi przypadkiem na tekst o nieaktualnych planach to niech da znać w komentarzu) i od lat nieaktualizowane.Moich marzeń i celów od kilku lat nie weryfikowałam myśląc, że nadal pragnę tego czego pragnęłam 10 czy 15 lat temu. Nie zauważyłam że sporo się zmieniło od tamtego czasu, a ówczesna mapa celów jest dość mocno nie aktualna. Dlatego na fali rozpędu postanowiłam stworzyć nową udoskonaloną listę marzeń, planów i krótko terminowych celi, które mam nadzieję uda mi się stopniowo realizować.

Nie chcę żeby przeszłość mnie ograniczała dlatego stworzyłam nową i udoskonaloną listę marzeń i celi. A ponieważ chcę doprowadzić je do realizacji, dlatego wszystkie plany zamieszczę w specjalnej kategorii tu na stronie. Kategoria będzie się nazywać ZOBOWIĄZANIE. Dlaczego „zobowiązanie”? Bo jest to moja obietnica względem nadchodzącej przyszłości, która ma być taka jaką sobie wymarzę.

Papier wszystko przyjmie 😉

Nie chcę też się rzucać na głęboką wodę dlatego zacznę od małych kroczków, wyznaczając tym sposobem sobie cele na czas do końca stycznia. (Czyli na najbliższy miesiąc) Powiem szczerze że łatwo nie było, bo bardzo szybko się rozpędzałam i zaczynałam bujać w obłokach. Z kilku punktów robiło mi się kilka stron. Na szczęście się opanowałam i efekt kompromisu widzicie tu (link do postanowień do końca roku)

Trzymajcie za mnie kciuki, od jutra zaczynam realizować pierwsze punkty z mojej małej listy 🙂

Pozdrawiam wszystkich serdecznie 🙂

Klara