O mnie

O mnie

1/3 życia


Cześć!

Jestem Klara i jestem założycielką Tifle.pl. Poprzez tę stronę chce was wspierać w odnajdywaniu swojej drogi na rynku pracy. Od lat interesuje się wszelkimi tematami powiązanymi z pracą. Od HR, poprzez doradztwo zawodowe i kodeks pracy aż do struktur i procedur tworzonych w małych firmach czy korporacjach.

Prywatnie interesuję się numerologia, a całkiem niedawno odkryłam pasję do malarstwa. Już niedługo moją twórczość będzie można oglądać i zakupić w galerii internetowej Find You Art 🙂

Do niedawna jednym z moich ulubionych zajęć było uczęszczanie na rozmowy rekrutacyjne. Uwielbiałam to! Niektórym może się to wydawać dziwne ale dla mnie był to moment kiedy mogłam porozmawiać o swoich kompetencjach, dowiedzieć się ile są warte w danym momencie na rynku pracy oraz poznać nowych ludzi, którzy często w późniejszych latach pozwalali mi zmienić pracę lub zdobyć nowe umiejętności czy kontakty.

Obecnie zależy mi na tym żeby dzielić się swoim doświadczeniem z osobami, którym ciężko odnaleźć się na rynku pracy oraz pokazywać dobre praktyki zarówno wśród pracodawców jak i pracowników. Praca to duża część naszego życia i warto aby jak najwięcej jej aspektów spełniało nasze wymagania, niezależnie od tego czy jesteśmy pracownikiem produkcji, biura czy kierownikiem wielkiego działu sprzedaży czy marketingu.

Większość tekstów które znajdziesz na tej stronie jest oparta na moim doświadczeniu zawodowym oraz historiach moich znajomych. Chcę aby treści które tu znajdziecie pomagały wam w rozwiązywaniu własnych wyzwań oraz skłaniały do refleksji zarówno pracodawców jak i pracowników.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, podzielić się własną historią dotyczącą pracy to wejdź do zakładki  kontakt, tam znajdziesz kilka możliwości poprzez które możesz się ze mną skontaktować.

zdjecia: Obraz autorstwa tawatchai07 na Freepik | Obraz autorstwa Freepik